Největší Bartův kamarád upadne do osidel lásky – podlehne kouzlu nové spolužačky Samanthy. Zatímco ti dva objevují jeden druhého a nové obzory, Bart se užírá a nakonec zosnuje plán, jak Samanthu dostat pryč. (Česká televize)

Anderton

A je to tu, raz to prísť muselo. Len sme si mysleli, že na Barta budú baby letieť viac než na Milhousea. No a čo teraz? Je možné fungovať v trojici na veky vekov? Alebo sa dvaja kamoši navždy rozídu? Nenechajme sa vysmiať, veď dobre vieme, kam to bude celé smerovať, videli sme predsa Rómea a Júliu. K dokonalosti možno nejaký ten fórik navyše chýba a možno je to tým, že paralelná línia s Homerom tentokrát nie je úplne najšpičkovejšia. ()

• Lisa číta časopis s titulkom "Rok 2525 - mali Zager & Evans pravdu?", čo odkazuje na hudobníkov Zagera a Evansa a ich pieseň "In the Year 2525". (Pat.Ko)
  • Kimmy Robertson nahrávala všetky svoje repliky samostatne, namiesto toho, aby ich herecky prezentovala s obsadením seriálu v nahrávacom štúdiu, ako je to obvykle zvykom. (Pat.Ko)
  • Fyzický vzhľad postavy Samanthy je založený na neteri Jay Kogena, ktorá sa tiež volá Samantha. (Pat.Ko)