Nová holka v ulici (S04E08) (epizoda)

New Kid on the Block

Animovaný / Komedie

USA, 1992, 21 min

Wesley Archer

Conan O'Brien

Alf Clausen
  • snebka

• Hodnocení IMDB 8,2 • U nás poprvé 2. září 1994. V USA 12. listopadu 1992 • Bart se zabouchl do Lóry, která s mámou přicestovala do města. Homer poté geniálně přirovnal ženu k pivu: Žena je v mnohém jako lednice, výška 180, váha 150 kilo, ne! Počkej! Vlastně žena je spíše jako pivo. Hezky voní, hezky vypadá, šel bys proti vlastní matce abys ho dostal! • První díl pro Ruth a Lauru Powesovou a námořníka Horatia McCallistera • 90/100(3.1.2017)

100%(22.4.2018)

Auuu, právě se mi zastavilo srdce ..... á už zase jede(1.4.2017)

"Barte, ty se myješ?" "No a co? Hlavně bych chtěl trošku soukromí." "Snad to neděláš proto, že k nám dneska příjde Laura." "To víš Lízo, někdy se chlap prostě potřebuje umýt do žluta." --- Aneb jak se Bart zamiloval.... "Já jim ukážu kdo je tu mrně." "Barte, honem do postýlky, nachystala jsem ti pyžámko!"(4.2.2018)

Homer: "Jsem jako ten Španěl, co bojoval proti větrným mlýnům." Marge: "Don Quijote?" Homer: "Ne, to není on. Jak se jen.... ten... Muž z La Manchi." Marge: "Don Quijote." "Ne!" "Jsem přesvědčena, že se ta postava tak jmenovala, Don Quijote!" Homer: "Počkej, najdu si to." pauza, Homer listuje v knize, nalistuje správnou stránku... Marge: "No tak kdo to byl?" Homer: "To je fuk."(22.5.2019)