Maggie pořád nemluví – a rodina vzpomíná, jak to bylo s Lízou a Bartem. (Česká televize)

Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Máme tu zase spomienkovú epizódu a opäť to nemalo chybu. Vrátili sme sa ešte do dôb, kedy nebola na svete Líza a Bart tak bol jediným maznáčikom rodiny. Čo ale po narodení malej sestričky? No tak tragicky by som to na jeho mieste nevidel, aspoň sa zbavil dvoch otravných tiet. Najviac ale rúluje Šáša Krusty a jeho neomylný plán ako zarobiť na olympiáde v Los Angeles. Ale kto mohol rátať s tým, že východný blok zostane doma? Asi išlo o obdobie, kedy celý Springfield vďaka jeho haburgerom za víťazstvo amerických športovcov najviac pribral. ()

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Heh a mám tvůj nos!" "Já peněženku!" ""Ty jeden mrňavej!" --- Pro mě nejlepší epizoda co se týče minulosti rodiny Simpsonových, a jedna z nejlepších epizod, a to nejen proto, že v něm Bart ("Ay Caramba"), Líza ("Bart") a Maggie ("Táta") řekli svá první slova. I když u epizody budete každých 15 sekund brečet smíchy, ta poslední scéna je něco fantastického, asi ta nejdojemnější scéna z celého seriálu. https://www.youtube.com/watch?v=OKyDRWwtFeI ()

• V epizodě jsou zmíněné XXIII. letní olympijské hry v Los Angeles (z roku 1984), které bojkotoval jak tehdejší Sovětský svaz, tak i ostatními státy východní Evropy včetně Československa (šlo o odvetu za bojkot předchozích olympijských her v Moskvě). (Duoscop)