Homerovo srdce zlobí a je nutná operace. Homerův osud je v rukou lékaře, bývalého veterináře... Ještě že je tu ale šprtka Líza. Krizová situace opět jednou rodinu Simpsonových stmelí. (Česká televize)

MM_Ramone

Jedenásta epizóda zo štvrtej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá "Homer´s Triple Bypass" (Homerova koronárna operácia). Homer Simpson má problémy so srdcom. Je nutné aby podstúpil náročnú a finančne drahú operáciu. Simpsonovci však na ňu nemajú peniaze. Preto sa rozhodnú, že Homera bude operovať doktor Nick Riviera. Jeho reputácia je však hodne pošramotená. Je dosť pravdepodobné, že Homer tento zákrok neprežije. ***** ()

DJ_bart

"Dali jsme Homerovi injekci s radioaktivní látkou, takže jak vidíte Marge, nyní můžeme vidět celý jeho oběhový systém." "Ale pane doktore, já jsem pacientovi ještě žádnou injekci nedala." "Kriste pane." ()

Anderton

Tak trochu bŕŕŕ epizóda, Homer totiž bude musieť ísť pod nôž, pretože jeho srdce to pochopiteľne dlhšie ako tridsať plus pár rokov k tomu vydržať nemohlo. Okrem creepy témy sme ale zase zaplavení hromadou vynikajúcich fórov. Len teda nechápem, ono okrem tých zopár nehôd, kedy druhý najlepší doktor v Springfielde nerozozná pri operácii ruku od nohy, prečo niekto platí za záchranu života 40 tisíc, keď stačí trocha zariskovať za 130? ()

Loki_Six

"This is Papa Bear. Put out an APB for a male suspect, driving a... car of some sort, heading in the direction of, ah, you know, that place that sells chilli. Suspect is hatless. Repeat, hatless." ()

LachtanShows

Čtvrtá řada fakt neškobrtla snad v jediném díle a zrovna v tom, kde ve větší míře figuruje jedna z nejlepších, ačkoli časem zavátých postav - doktor Riviera, jsem se mohl smát od ucha k uchu po celou jeho stopáž. ()

NiaWolf

,,Tady taťka medvěd. Sledujte podezřelého muže, který jede... v ńákým autě, po silnici směrem do... no, jak tam prodávaj ten guláš! Zvláštní znamení: je bez klobouku" • ,,Je tam ten otrávený koblížek?" ,,Podle právníků by se to dalo považovat za vraždu." ,,A ZA TOHLE BEROU PENÍZE?!" ()