Homerova koronární operace (S04E11) (epizoda)

Homer's Triple Bypass

Animovaný / Komedie

USA, 1992, 22 min

David Silverman

Alf Clausen
  • snebka

• Hodnocení IMDB 8,7 • U nás poprvé 14. října 1994. V USA 17. prosince 1992 • 85/100(3.1.2017)

Jedenásta epizóda zo štvrtej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá "Homer´s Triple Bypass" (Homerova koronárna operácia). Homer Simpson má problémy so srdcom. Je nutné aby podstúpil náročnú a finančne drahú operáciu. Simpsonovci však na ňu nemajú peniaze. Preto sa rozhodnú, že Homera bude operovať doktor Nick Riviera. Jeho reputácia je však hodne pošramotená. Je dosť pravdepodobné, že Homer tento zákrok neprežije. *****(3.1.2019)

10/10(23.12.2016)

"Dali jsme Homerovi injekci s radioaktivní látkou, takže jak vidíte Marge, nyní můžeme vidět celý jeho oběhový systém." "Ale pane doktore, já jsem pacientovi ještě žádnou injekci nedala." "Kriste pane." --- Chudáček Homer, kdyby se tolik nepřežíral... "Haló, tady hospoda u Vočka." "Dobrý den, jen tam Herma Frodit?" "Počkejte zeptám se. Herma Frodit! Je tady nějaká Herma Frodit?"(4.2.2018)

Pořád slyším takový divný klepání! - To je Vaše srdce a myslím, že klepe naposledy! - Fuj, já už se lekl, že je to převodovka!(8.2.2017)