Líza potřebuje rovnátka – na rozdíl od Marge to Homerovi nedělá starosti, kdysi přece v elektrárně stávkovali za „zubní program". A tak se Homer dostává do nečekané role odborového vůdce. (Česká televize)

MM_Ramone

Sedemnásta epizóda zo štvrtej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá "Last Exit to Springfield" (Homer - spása Springfieldu). Homer Simpson sa stane odborovým predákom zamestnancov springfieldskej atómovej elektrárne. Musí s majiteľom Charlesom Montgomery Burnsom vyrokovať výhodné pracovné podmienky pre svojich kolegov. Všetko závisí od jeho vyjednávacích schopností, inteligencie a správne zvolenej taktiky. ***** ()

Anderton

Líza s rovnátkami a Homer ako odborový predák. Čiže opäť jedna z tých najlegendárnejších epizód. No a vtipnejšie mi nakoniec prišli tie rovnátka, scéna s vizualizáciou priebehu rastu zubov je nezabudnuteľná. Len som mal dojem, že odborová dejová linka tak trochu škrípe, Burnsove snahy o zastavenie odborov boli trochu mimo misu, v reáli ani o nič špeciálne nešlo, len o obnovenie zubnej starostlivosti. No a tu urobiť ústupok nemal byť prečo problém a ani nebol. ()

LachtanShows

Další z údajné top desítky všech Simpsoňáckých příhod. Dle mého v tomto případě nejde o nijak výjimečný díl, více než stávka odborů mi zajímaly scénky z ordinace a její následovnice. ()