Nastrčená osoba (S04E19) (epizoda)

The Front

Animovaný / Komedie

USA, 1993, 22 min

Rich Moore

Alf Clausen
  • snebka

• Hodnocení IMDB 8,1 • U nás poprvé 9. prosince 1994. V USA 15. dubna 1993 • 80/100(3.1.2017)

"Hele, mozku. Nemáš rád mě a já zas tebe. Ale tohle musíme udělat a pak tě vyřídím jedním pivem." Atomový technik potřebuje střední školu? To je divný svět, protože Homer svou radioaktivní práci vždy zvládal bez nejmenších problémů. Nicméně mě jeho pokusy studovat vždy bavily, děda odhalil nejedno zábavné tajemství svého vrásčitého života a taky jsem se dozvěděl informaci, díky níž můj život dostane nový smysl - ve spoďárech se skrývá odpověď na všechny důležité otázky.(5.2.2018)

100%(22.4.2018)

"Děti, musím se vám k něčemu přiznat." "Tati, i když řekneš cokoli co by mohlo být směšné, z celého srdce ti slibuji, že se nebudu smát!" "Nikdy jsem nedodělal střední." "Muhahahahahahah!" "Ty jeden mrňavej!"(6.9.2017)

Devätnásta epizóda zo štvrtej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" sa volá "The Front" (Nastrčená osoba). Súrodenci Bart a Liza Simpsonovci začnú písať vtipné námety ku populárnemu detskému kreslenému seriálu Itchy a Scratchy. Lenže kvôli tomu, že ešte nie sú plnoletí, musia uviesť ako autora scénarov niekoho dospelého. Rozhodnú sa, že sa dohodnú s ich starým otecom Abrahamom Simpsonom. Ten ich ponuku prijme. *****(26.6.2018)