Reklama

Reklama

Svérázný animovaný remake slavného thrilleru. V roli pronásledovaného, který se před výhrůžkami všehoschopného zabijáka musí s rodinou v rámci programu na ochranu svědků uchýlit do hauseboatu na tajném místě – Bart Simpson (alias Thompson). V roli padoucha – Levák Bob. (Česká televize)

Recenze (12)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Druhá epizóda z piatej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" sa volá "Cape Feare" (Mys hrôzy). Robert Underdunk Terwilliger známy ako Levák Bob je prepustený z kriminálu, kde si odpykal svoj trest za lúpežné prepadnutie. Po celý čas, čo bol za mrežami, kul plány ako zlikviduje Barta Simpsona, ktorý ho usvedčil z jeho zločinu. Chce sa mu kruto pomstiť. Teraz prišiel čas, aby si s Bartom vyrovnal účty. ***** ()

Reklama

Galerie (5)

Zajímavosti (7)

  • Číslo na zatýkací fotce Leváka Boba zní A113. Jedná se o vtípek používaný napříč mnoha animovanými filmy. A113 je číslo dveří učebny animace na škole California Institute of the Arts, kam chodili tvůrci Simpsonových, ale i mnoho dalších, například Tim Burton. Stejně tak lze číslo A113 nalézt i v epizodách Je vinen Šáša? (1990), Poslední šance Leváka Boba (1995), nebo ve videoklipu The Simpsons: Do the Bartman (1990). (Alfréda)

Reklama

Reklama