Homer upíše Barta za dědictví panu Burnsovi. Burns se samozřejmě snaží Barta zformovat k obrazu svému a málem se mu to podaří. (Česká televize)

MM_Ramone

Osemnásta epizóda z piatej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" sa volá "Burns´ Heir" (Burnsov dedič). Bohatý majiteľ springfieldskej atómovej elektrárne Charles Montgomery Burns nemá žiadneho potomka a preto začne hľadať niekoho, kto zdedí jeho majetok. Vyberie si za svojho dediča Barta Simpsona. To však znamená, že Bart sa musí odlúčiť od svojej rodiny. Zo začiatku mu to nerobí problém, ale postupom času začne zisťovať, že mu jeho blízky veľmi chýbajú. ***** ()

Maysha

"Vy Smithersi? Hoho, ach né, příteli, pro vás chystám daleko větší odměnu. Až odejdu, vás zaživa pohřbí se mnou." "Juchů! Jsme bohatý, Barte! Skoč do zámku, otevři všechny okna. Než se nastěhujem, stařeckej puch musí ven." "Homere, zasáhni! - Tak jo. Lízo, nelez do cesty hráškům svýho bohatýho bratra." "Zkus si to, jako když líbáš burák." ()

• Během večeře se mění obsah jídla na talířích. (Duoscop)
  • Scéna, v níž Vočko rozmlouvá sám se sebou před zrcadlem, odkazuje na film Taxikář (1976). (Winster)