Jak se zdá, jediná Marge věří, že láska se nevytratila z života lidského. Skepsi dětí i Homera se snaží rozptýlit vyprávěním příběhu z vlastního života. Vzpomínková střihová epizoda. (Česká televize)

MM_Ramone

Tretia epizóda zo šiestej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá "Another Simpson Clip Show" (Tento krát o láske). Tento diel je strihová epizóza, clip show, ktorá obsahuje sekvencie z predchádzajúcich častí. Dej je sústredený na snahu Marge Simpsonovej presvedčiť svoju rodinu o tom, že láska stále existuje a jej sila je všemocná. Popri tom si každý zo Simpsonovcov zaspomína na svoje ľúbezné vzplanutia. ***** ()

Anderton

Predchádzajúca rekapitulačná epizóda s Homerom v kóme bola zábavnejšia, ale aj téma láska má v Springfielde svoje miesto. Nejde však zrovna o klasické happyendy, teda až na jednu výnimku. Opäť sú notoricky známe scény dané do nového kontextu a "súčasnosť" ponúka viaceré super fóriky. Takže obaja Simpsonovci v dospelom veku sa konečne dozvedia, že ich manželstvo nebolo na pokraji krachu 1529 krát, ale 1531 krát. Našťastie je to vo výsledku v podstate jedno. Takže posolstvo by mohlo znieť, čím viac manželských kríz máte za sebou, tým sú tie ďalšie menej dôležité, alebo niečo v tom zmysle, hm... ()

Knowho

Epizoda ve stylu ,,sestříháme záběry z předchozích epizod a uděláme z toho novou epizodu". 5/10 už jen za to. ()

hrumsrt

Když se díváte na seriál způsobem, že den, co den vidíte několik epizod, tak tyhle vzpomínkové epizody jsou vlastně jen vzpomínka třeba i na něco, co jste viděli před týdnem. Na druhou stranu kdybych si jen tak zapnul Simpsonovi a běžel by právě tenhle díl, tak s tím nebudu mít naprosto žádný problém... ()

Kvidoland

Když hodnotím epizodu tak velkého seriálu, a ještě k němi píšu slovní komentář, zaujímá u mě speciální místo. A v tomto případě v dobrém slova smyslu. Nevím proč, ale přišly mi úžasné flashbacky z minulých epizod a díl jako takový je velmi vtipný a dobře jsem se u něj bavil. 5/5 - Právem patří do zlaté éry Simpsnů ()

Maysha

"Marge, jsou 3 hodiny ráno a já celý den pracoval. - Je půl desátý večer a celou sobotu jsi strávil popíjením piva v Maggiině bazénku!" Recyklace předchozích dílů. ()