Marge cítí, že má v sobě netušené rezervy – ideální příležitost je realizovat se nabídne sama: ve Springfieldu se rozbujela zločinnost a korupce. Marge vstoupí do služeb místní policie a je odhodlána nekompromisně zakročit proti každému, kdo porušuje zákon. Ale jak se zachovat, když se se zákonem zaplete někdo z rodiny? (Česká televize)

Anderton

Marge nikdy nebola viac kočka ako v policajnej uniforme. A viete si predstaviť, čo jej zmysel pre spravodlivosť spôsobí v tak skorumpovanom a prehnitom meste ako Springfield. No a husto bude aj u Simpsonovcov doma, pretože Marge tam teraz trávi pomenej času, čo využije Homer na hazard a jeden jeho známy na... no ale to by bol spojler. Je to vtipné od začiatku do konca, hviezdi najmä Wiggum, najlepšia hláška ale patrí Abrahamovi. ()

waits

Wiggum: All right, you scrawny beanpoles: becoming a cop is _not_ something that happens overnight. It takes one solid weekend of training to get that badge. Man: Forget about the badge! When do we get the freakin‘ guns?! Wiggum: Hey, I told you, you don’t get your gun until you tell me your name. Man: I’ve had it up to here with your „rules“!. (Dobrá vy vychrtlíci, poldou se nestanete přes noc, je třeba jeden víkend tvrdýho tréninku, než dostanete placku. Zapomeň na placku! Kdy dostaneme ty blbý bouchačky?! Hej, už jsem ti řekl, že pistoli nedostaneš, dokud mi neřekneš svoje jméno. Už mám těch vašich „předpisů“ po krk!) ()

MM_Ramone

Dvadsiata tretia epizóda zo šiestej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá " The Springfield Connection" (Springfieldská spojka). Marge Simpsonovej sa už zunovalo byť len ženou v domácnosti. Chce začať pracovať. Rozhodne sa, že sa stane ochrankyňou zákona. Požiada o miesto v springfieldskej polícii. Je prijatá a ihneď zaradená do aktívnej služby. Jej manžel Homer Simpson z toho nie je nadšený. ***** ()

• Šerif má při zatýkání padoucha černé vlasy místo původních modrých. (Palvinie)
  • Když má Marge zkušební jízdu, tak nemá uniformu. Když ale zastaví u Wigguma, tak už jí má. (Duoscop)