Radioaktivní muž (S07E02) (epizoda)

Radioactive Man

Animovaný / Komedie

USA, 1995, 22 min

Druhá epizóda zo siedmej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" sa volá "Radioactive Man" (Radioaktivný muž). Radioaktívny muž je populárna komiksová postava. Takže je logické, že prestižné holywoodske štúdio pripravuje filmovú adaptáciu tejto predlohy. V Springfielde sa koná konkurz na obsadenie úlohy jeho pomocníka malého Radiáčka. Zúčastní sa ho aj Bart Simpson. Veľmi túži po tom, aby ho vybrali. Lenže rolu Radiáčika dostane jeho kamarát a spolužiak Milhouse Van Houten. Milhouseovi to však poriadne skomplikuje jeho jednoduchý život. *****(24.7.2020)

100%(22.4.2018)

Místy dost přehnané natáčení hollywoodského filmu, byť některé nezmary byly vyhmátnuty dobře.(28.12.2018)

"Pane, proč nepoužíváte opravdové koně ??" - "Protože ve filmu nevypadají jako koně !! Tak používáme krávy.." - "A co když potřebujete nafilmovat krávy ??" - "Obvykle svážeme dohromady pár koček.." ;)(21.7.2018)

"Nadchází čas velkých věcí!" "A sakra, zase na mě jde průjem." Aneb pokud chcete natočit film, "flimujte" ve Springfieldu xD --- "Proč malujete ty koně?" "Aby ve filmu vypadali jako krávy ale krávy to být nesmí." "A co děláte když potřebujete nějaké koně?" "Mno, obvykle svážeme k sobě pár koček."(3.10.2017)

• - Na konci epizody hraje „Lean On Me“ od Billiho Witherse. (Duoscop)

• - V epizodě je zmíněn film Neslušný návrh (1993). (Duoscop)

• - Když příjde Bart na konkurz, tak nechá otevřené dveře. V dalším záběru jsou ale zavřené. (Duoscop)