Jako již tradičně, speciální čarodějnický díl je rozčleněn do tří strhujících příběhů, při jejichž sledování se vám budou ježit vlasy hrůzou... Věc a já je o Bartově siamském dvojčeti, v Misce stvoření se Líze podaří stvořit nový mikrosvět a v Občanu Kangovi chtějí mimozemšťané při prezidentských volbách obalamutit pozemské voliče, a tak provedou bioduplikaci – promění se v Billa Clintona a Boba Dolea – a vedou nelítostnou předvolební kampaň... (Česká televize)

Anderton

Všetky tri epizódky tohto čarodejníckeho dielu sú už kultové. Bart má dvojča, čisté zlo, čo sa dalo čakať. A dala sa aj čakať pointa, napriek tomu je stále aj po rokoch vtipná. Sci-fi v Lízinej izbe by si zaslúžilo možno celú sezónu, alebo aspoň celovečerák. No a ovládnutie Zeme dvoma mimozemšťanmi s tvárami obľúbených politikov je politicky správne nekorektné. Pokiaľ máte až príliš radi Billa Clintona a nemáte nadhľad, tak túto epizódu vynechajte. ()

MM_Ramone

"The Simpsons" sú na prvom mieste v rebríčku mojich obľúbených televíznych seriálov. Americká animovaná rodinka zo Springfieldu ma dokáže vždy veľmi dobre pobaviť. Obzvášť rád mám špeciálne horrorové epizódy - "Treehouse of Horror". Prvý krát sa tento špecifický diel objavil v druhej sérii. Odvtedy sa to stalo pravidelnou tradíciou. Je vždy zložený z troch krátkych príbehov. Horrorová epizóda z ôsmej série obsahuje tituly: "The Thing and I", The Genesis Tub", "Citizen Kang". ***** ()

• Když Líza sleduje život v misce mikroskopem, tak slyší i zvuk, který ale mikroskop nepřenáší. (Duoscop)
  • Když jsou Bill Clinton a Bob Dole uvěznění ve skleněné rouře, tak mají zepředu zakryté genitálie, ale z pohledu zezadu je jím vidět zadek. (Duoscop)
  • Když Bart sleduje rodinu při jídle přes mřížku, tak ta má jiný tvar, než když jí pak Marge zavře. (Duoscop)