Ředitel Skinner a seržant Skinner (S09E02) (epizoda)

 • USA

  The Principal and the Pauper

Animovaný / Komedie

USA, 1997, 22 min

Scénář:

Ken Keeler

Hudba:

Alf Clausen
 • Cheeter
  *****

  Tahle epizoda mi musela nějak do teď unikat! Nemůžu si vzpomenout na to, že bych jí kdy viděl a ukazuje další tvář Skinnera. Není nad to rozšířit si obzory.(28.9.2017)

 • Karamanlis
  *****

  Zaujímavý diel, akurát som nikdy celkom nepochopil, čo mala zápletka s dvojitou identitou riaditeľa Skinnera a odhalením, že je vlastne podvodník znamenať. Sami tvorcovi v jednej z neskorších epizód naznačili, že z ich strany išlo o akýsi úlet.(22.5.2017)

 • Frantisek.Fu
  *****

  100%(22.4.2018)

 • NiaWolf
  ***

  ,,Co je na té ceduli?" *Plesk* ,,Jak to se mnou mluvíš?"(15.1.2019)

 • bignothing
  ***

  Tato epizoda se často uvádí jako začátek pomalého úpadku Simpsonových a toto tvrzení je určitě aspoň z části pravda. Celý příběh obrátil postavu Skinnera naruby a úplně zbytečně zničil vše, co o něm bylo dříve známo. Finální produkt pak navíc ani nedává příliš smysl a dláždí tím cestu následujícím sériím. To sice neznamená, že by epizoda nebyla vtipná, naopak, myslím si, že mnoho předchozích dílů je na tom s humorem hůř, ale tím, že obětovala postavu a logiku,jen kvůli zasmátí celkový pocit dost kazí. Simpsonovi totiž nejsou jen o vtipu, ale i o dobře poskládaném příběhu a ten tady schází.(20.1.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace