Každý člověk se v životě občas cítí osamocený a ztracený, a tak hledá útěchu v tom, co je jeho srdci nejbližší. A přesně tak je na tom i malá saxofonistka Líza, která touží po porozumění a uznání. (Česká televize)

DJ_bart

"Pane a paní Simpsonovi, na některé děti může působit stres vyvolaný novým sociálním prostředním. Zvláště pak u takového dítěte, u kterého se objevují homosexuální sklony, jako je Bart." "Bart je gay?!" "Počkejte, to je jiný spis. Nějaký Milhouse Vanhouten." ()

Anderton

Príbeh Lízy a jej saxofónu nemôže patriť medzi moje najobľúbenejšie, ale vďaka fórom typu Nedova klimatizácia u Homera mi nedovolí ísť pod plný počet. A ono je to nakoniec aj dojemné, bez akejkoľvek irónie. Zase ale tvorcovia robia z Barta kazisveta, ešte šťastie, že Simpsonovci majú stále po ruke 200 eur, asi jediná suma, ktorú kedy našporili. I keď dal tuším Homer Bartovi tisícku v časti o pôvode Itchyho a Scratchyho, ak ma pamäť neklame. ()

NiaWolf

,,Teď ti předám rady, které mi dal můj otec" ,,Homere, jseš osel, jen dvakrát tak ošklivej. Kdyby tě někdo chtěl svézt, tak klidně jeď." ,,Deprimující dětství." • ,,Marge, Bartovi je pět, má život za sebou.. Líza je budoucnost." ()