Všichni zpívají a tančí (S09E11) (epizoda)

All Singing, All Dancing

Animovaný / Komedie

USA, 1998, 22 min

Steve O'Donnell

Alf Clausen

Jedenásta epizóda z deviatej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá "All singing, All dancing" (Všetci spievajú, všetci tancujú). Treba podotknúť, že to je tak trochu netradičná, zvláštna, špeciálna epizóda. Jej tvorcovia ju pojali v muzikálovom duchu. Takže si v nej celá rodinka Simpsonovcov dosýta a z plného hrdla zaspievala. Som toho názoru, že ako spestrenie tohto seriálu to zafungovalo celkom dobre. Mne sa to páčilo. *****(3.6.2019)

• KoRner

Čo môže byť horšie ako muzikálová časť? -Jedine zostrih muzikálových čísel zo starých častí, teda nemá ani len dej, iba povyberané to najhoršie z najhoršieho.(3.12.2019)

• bart_

Bez debat nejhorší epizoda seriálu... nudná, skoro až trapná, ale bohužel, hlavně bez menší špetky humoru... tenhle bizár ani nejde dokoukat do konce.(5.1.2017)

Nechápu negativní recenze. Vždyť hudba je chytlavá a i když to není klasická simpsonovská epizoda s myšlenkou skvěle uteče.(6.7.2017)

Ke střihovým dílům jsem obvykle dost přísný, ale tenhle šlape velice pěkně. A už jen vzhledem k tomu, co tady předvede trojka Clint Eastwood, Lee Van Cleef a Lee Marvin (známý opilec a rváč, kdo by věřil, že umí tak nádherný provaz), nemůžu jít pod pět hvězd ani omylem. Navíc je tu Homerovo famózní vysunutí videokazety z přehrávače... A samozřejmě šlágry jako See my west od Burnse, Who Needs the Kwik-E-Mart od Apua, Baby on board, Krustyho comebacková píseň (geniální), hymna kameníků (se Stevem Guttenbergem) či springfieldská We Put the Spring in Springfield zachraňující místní vykřičený dům... Škoda, že tu ještě nemohl být Barneyho O Danny Boy...(22.10.2017)