Všichni zpívají a tančí (S09E11) (epizoda)

All Singing, All Dancing

Animovaný / Komedie

USA, 1998, 22 min

Steve O'Donnell

Alf Clausen
  • Heisenberg_

Bez debat nejhorší epizoda seriálu... nudná, skoro až trapná, ale bohužel, hlavně bez menší špetky humoru... tenhle bizár ani nejde dokoukat do konce.(5.1.2017)

Nechápu negativní recenze. Vždyť hudba je chytlavá a i když to není klasická simpsonovská epizoda s myšlenkou skvěle uteče.(6.7.2017)

Ke střihovým dílům jsem obvykle dost přísný, ale tenhle šlape velice pěkně. A už jen vzhledem k tomu, co tady předvede trojka Clint Eastwood, Lee Van Cleef a Lee Marvin (známý opilec a rváč, kdo by věřil, že umí tak nádherný provaz), nemůžu jít pod pět hvězd ani omylem. Navíc je tu Homerovo famózní vysunutí videokazety z přehrávače... A samozřejmě šlágry jako See my west od Burnse, Who Needs the Kwik-E-Mart od Apua, Baby on board, Krustyho comebacková píseň (geniální), hymna kameníků (se Stevem Guttenbergem) či springfieldská We Put the Spring in Springfield zachraňující místní vykřičený dům... Škoda, že tu ještě nemohl být Barneyho O Danny Boy...(22.10.2017)

• snebka

• Hodnocení IMDB 5,1 • V USA 4. Ledna 1998 • 80/100 Tady budu asi proti všem, ale mě se tenhle speciál líbil i když to byl recyklování starých epizod.(7.3.2017)

• SmoldaMara

Teno díl jsem nikdy nedokoukal celý, jako jediný.(3.1.2017)