Do Springfieldu přijede pouť a Homer s Bartem tam nešťastnou náhodou způsobí finanční škodu. Majitel pouti se proto rozhodne, že si to tam oba musejí odpracovat. Jenže nebyl by to Homer, kdyby se s někým nedostal do konfliktu. A tentokrát je to jedna romská rodina. (Česká televize)

MM_Ramone

Dvanásta epizóda z deviatej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá "Bart Carny" (Bart Svetský). Do Springfieldu prišli kolotoče. Celá rodina Simpsonovcov si tam vyrazí, aby sa zabavili. Bartovi sa však podarí zničiť najväčšiu atrakciu. Zošrotuje Hitlerovu limuzínu. Po dobode s majiteľom kolotočov je prinútený si škodu odpracovať. Spolu so svojim otcom Homerom Simpsonom sa pridajú ku komunite svetských. ***** ()

Anderton

Rozprávajúca ťava, Hitlerove auto, húsenková dráha ako zubárske kreslo a nakoniec Homerov husársky kúsok, kedy nám a rodine dokáže, že je možno inteligentnejší než sa na prvý, druhý a tretí pohľad zdá. Zo Simpsonovcov sa na chvíľu stanú bezdomovci, ale našťastie má Bart svoj domček na strome. To ale nie je riešenie na furt, ale to sme už zase pri tom Homerovom kúsku. Len treba vedieť, že ho nesmiete nechávať dlho pri okne. ()