Simpsonovi - Série 10

(série)
Animovaný / Komedie
USA, (1998–1999), 8 h 29 min (Minutáž: 22–25 min)

Epizody(23)

snebka

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Průměr jednotlivých dílů osmé série 82% ***** (u Simpsonů dávám 5* od 80%). Říká se že zlatá doba Simpsonů byla mezi třetí až osmou či devátou sérii. Mě přitom Simpsonovi bavili až do nějaké osmnácté série. A přece jsem si tentokrát všiml znatelného poklesu kvality, což se mi dříve nestalo. Tím neříkám, že by desátá sezóna byla špatná to určitě ne, byla velice dobrá, avšak ne výborná. Vtipy sice byly v některých dílech ještě lepší než v předchozích řadách, ale celkové příběhy mě už zkrátka tak nezaujaly. Nejoblíbenější díl desáté řada: Ať žije Flanders! ()

MM_Ramone

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

01. Školní večírek, 02. Kouzelník z Evergreen Terrace, 03. Bart v úloze matky, 04. Speciální čarodějnický díl IX, 05. Dojezdy pro hvězdy, 06. Šťastná doba hippies, 07. Líza má jedničku, 08. Homer Simpson a ledvina, 09. Střet s mafií, 10. Ať žije Flanders, 11. Bart se nevzdává, 12. Sportovní neděle, 13. Homer - Maxi Obr, 14. Mor na Amora, 15. Marge - královna silnic, 16. Dejte Líze pokoj, 17. Na plnej plyn, 18. Simpsonovské biblické příběhy, 19. Outsider-art, 20. Stařec a moře průšvihů, 21. Za peníze si Monty lásku nekoupí, 22. Asociace Mensy zachraňuje Lízu, 23. Třicet minut v Tokiu ***** ()

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Pane bože, oni dojí krysy!" "Krysy?! To je skandál! Mluvili jsme maximálně o psech!" --- Prostě špica! ... "Marge, tobě jsem u toho soudu taky změnil jméno." "Co?!" "Odteď jsi Klára Prsatá." "Cože?!" "Příjmení si potom můžeš změnit na macatou." "Nechci být ani Klára Prsatá, ani koza macatá." ()

Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Ťažko napísať niečo nové pri zhrnutí ďalšej takmer bezchybnej série zo zlatého obdobia tohto seriálu. Rovnako je ťažké vybrať to najlepšie z najlepšieho, tak len spomeniem epizódy Starec a more, znova čarodejnícky diel, Dajte Líze pokoj alebo Asociácia Mensy, ale plný počet si zaslúžila určite nadpolovičná väčšina série. Viac ako jednotlivé epizódy ako celky si budete spomínať na niektoré dokonalé hlášky a táto séria ich bola plná od prvej do poslednej epizódy. A nezabudnite, že od tejto série vieme, že všetci žijeme v "koblihovom" vesmíre. ()

• V závěru epizody vidíme ceduli s logem studia 20th Century Fox s podtitulkem „divize Walta Disneyeho“. V roce 2017 společnost Walt Disney skutečně koupila významnou část společnosti Fox, včetně práv k seriálu Simpsonovi. (peeteno78)
  • Když Barney pije džus, tak se mění jeho objem ve sklenici. (Duoscop)
  • V jedné scéně má na sobě postava Utera tričko s logem seriálu Futurama (od r. 1999). Seriál měl premiéru tři měsíce po odvysílání této epizody. (peeteno78)