Reklama

Reklama

Simpsonovi - Série 24

(série)
Animovaný / Komedie
USA, (2012–2013), 7 h 45 min (Minutáž: 21–24 min)
(další profese)

Epizody(22)

Recenze (9)

snebka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Průměrné hodnocení jednotlivých dílů dvacáté čtvrté série 65% ***. O proti předchozí sérii nepatrné zlepšení, ale to nic nemění na tom, že tyto série sleduji už jen z povinnosti. Většina dílů nezajímavá s omletými zápletkami a humor bližší Griffinovým než původním Simpsonům. Díl série - Sága o Carlovi. ()

Reklama

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Rozdiel v pomere, v mojich očiach, päťhviezdičkových a štvorhviezdičkových epizód nie je tak výrazný, aby som aj tentokrát nemohol ohodnotiť celú sériu na plný počet. Matematicky to teda vychádza 8x5, 13x4, ale aj 1x3 v prípade deda Abeho, ktorému to tentokrát až tak nevyšlo. Dokonalý bol opäť čarodejnícky diel, Pred zničením otestujte alebo aj Bart ako klavírny virtuóz. No a samozrejme Burns ako Batman a Bruce Wayne zároveň... ()

Galerie (127)

Zajímavosti (28)

  • Epizoda obsahuje potitulkovou scénu. (Duoscop)
  • Tvůrci seriálu vyhlásili soutěž, ve které mohli diváci posílat své nápady na gaučový gag v úvodní znělce. Vítězný „gag s pampeliškami na gauči“ se objevil v této epizodě. Fanynka Cheryl Brownová vyhrála ceny v celkové hodnotě 3 750 dolarů (76 211 Kč) – balíček zboží od Simpsonů, ilustraci svého vlastního návrhu, kapesné 500 dolarů (10 162 Kč), letenky a pobyt pro dva na 4 dny a 3 noci v Los Angeles a návštěvu animátorského studia Film Roman, které založil režisér Phil Roman. (JoranProvenzano)

Reklama

Reklama