Komentáře uživatelů k sérii (12)

Tvůrci už prostě přesluhují..už to není ani vtipné, ani to neodsýpá tak jako v době vrcholu od desáté do dvacáté série. Třicítkou by to mohli hezky zakončit.(6.2.2018)

Nesmírně kvalitativně rozhárané, s dost možná nejslabší halloweenskou epizodou..(30.1.2018)

• honajz2

Nemám na to, abych se na tuhle sérii podíval celou, ale vyjádřit se musím. Já byl vždycky obrovský fanda Simpsonů. Snad každý díl jsem viděl nejmíň dvacetkrát a skoro všechny díly znám zpaměti. Jenže co se seriálem děje od nějaké 19.série mi hlava nebere. A s každou sérii to je vše čím dál trapnější a trapnější. Dokonce jsem dospěl i k názoru, že by to tvůrci měli už utnout. Obávám se toho, jak budou další série vypadat, jelikož tohle už nikdo jen tak nevzkřísí.(27.12.2017)

Nový dabing Ivany Korolové jako Lisy se mi líbí, je ale otázka, jak dlouho ji uslyšíme. 30.serie se připravuje, bylo by důstojné, kdyby byla poslední. Další pozvolné klesání si nejlepší historický seriál, myslím, nezaslouží.(15.1.2018)

• Matyas

Toto už není, děti se protlačili, a dospělí se vzdálili, což znamená méně narážek :((6.3.2017)

80%(23.4.2018)

"Svobodu čuchání k zadkům!" Klasika!(20.11.2018)

kvalita už tak trochu pokulhává ,děcka se chtěli protlačit .Málo narážek ,jedna z těch trochu slabších sérií .Uvidíme co vymyslí příště .70%(30.9.2017)

• Artard

To robia snáď opice, na to sa vôbec nedá dívať.(16.4.2018)

Průměrné hodnocení jednotlivých dílů dvacáté osmé série 59,5% ***. Opravdu špatná série, v níž se mi nelíbil ani jeden díl, což je celkem frustrující. Musím bohužel říct, že jsem rád, že se konečně blížím ke konci série Simpsonových, protože nevím kolik dalších řad v této kvalitě bych zvládl. Ještě bych se chtěl zastavit u dabingu. Poprvé, když jsem slyšel dabing paní Korolové nepřišlo mi to vůbec špatné. Jenže uběhla celá série a já si na ní nezvykl. Ba co víc, z nějakého důvodu mi hlasově Líza připomíná otravnou Meg z Griffinů. Naproti tomu jsem si již docela zvykl na nový dabing pana Burnse, kterého jsem zpočátku nemohl vůbec vystát.(29.1.2019)

Tato poslední série čím dál víc o ničem s každým dílem, ale ještě se tam najde dost vtipných scének, ubíram 1 hvězdu za Lízu, která čím dál víc otravná a zdá se mi, že se tam objevuje v 60% celého seriálu poslední dobou a 2. hvězdu celkově za úpadek seriálu a čím dál méně vtipných scének, už je to jen o pěnězích. Jestli to bude takhle pokračovat s kvalitou scénáře, tak pujdu s hvězdama furt níže. Doufám že se to týká jen nějakých vyjímek a Simpsonovi se zase rozjedou a bude se dát na to více koukat.(30.1.2017)

• kritkMd

Nuda hrozná nuda... prostě od doby kdy to začala dabovat ta kráva ivana korolová to stojí za nic. Ale to asi není dabingem ale prostě tvůrci, už všechno vyčerpali takže to rozhodně nedoporučuji 0%(14.6.2018)