Speciální čarodějnický díl (S28E04) (epizoda)

Treehouse of Horror XXVII

Animovaný / Komedie

USA, 2016, 22 min

• Circumscriptor

Tituly a réžia: "Dry Hard", "BFF R.I.P", "Moefinger" - Steven Dean Moore. Chcel by som sa vyjadriť k úpadku kvality Simpsonovcov prostredníctvom tohto špeciálneho "Treehouse of Horror" dielu, na ktorom je to rovnako poznať. V minulosti som dúfal, že Simpsonovci už nikdy neskončia, ale teraz už viem, že je neskoro. Je očividné, že tvorcom nedochádzajú nápady takzvane "pomaly, ale isto", naopak, priam násobne! Simpsonovci boli geniálny satiristicko-recesistický seriál, určený predovšetkým pre dospelé publikum, ale z týchto nových častí ten pocit rozhodne nemám. S čistým srdcom môžem povedať, že väčšina moderných, mládeži prístupných animovaných filmov má viac drsných gagov a vtipnejších odkazov, ako noví Simpsonovci. To mi trhá srdce. Tvorcovia by už mali nadobro prestať tvoriť a radšej si hľadať živobytie prostredníctvo čohokoľvek iného.(18.6.2017)

Jako jo, čarodějnické díly to vždycky zachrání (teda skoro). I přes to je vidět úpadek kvality i tady a starším Halloweenským dílům nemůže konkurovat ani náhodu!(28.9.2017)

Epizoda číslo 600 - Speciální čarodějnický díl 27! Jakožto zdejší expert na akční filmy, komedie a pochopitelně i horory, mne epizoda potěšila. :D(2.4.2017)