Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ve Springfieldu se koná zkušební projekce nového akčního filmu s Melem Gibsonem. Po zhlédnutí mají diváci své připomínky k dílu napsat na kartičky, aby Hollywood mohl případně něco poopravit. Jako největší kritik se projeví Homer Simpson, načež dostane od Mela Gibsona nabídku spolupracovat s ním na novém scénáři. A tak se celá rodinka vydává do Hollywoodu... (Česká televize)

(více)

Recenze (7)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Prvá, úvodná epizóda z jedenástej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá "Beyond Blunderdome" (Šialený Max jedna). Svetoznámy herec Mel Gibson pozve Homera Simpsona do Hollywoodu. Chce aby spoločne napísali scenár ku jeho novému akčnému filmu. Mal by to byť bombastický kinohit. Homer sa do toho s chuťou a nadšením pustí. Avšak jeho šialené nápady a nezmyselné námety spravia z tohoto nádejného snímku absolútny prepadák. ***** ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Ten film byl pořádný omyl. Celou dobu jen mluvím, nikoho nezastřelím." Být Hollywoodská hvězda, tak z toho mám taky deprese. Nicméně Mel s Homerem dokážou utnout hlavu amerického prezidenta i propíchnout senátora americkou vlajkou a takovému trháku bych i já sypal hvězdy. Stejně mě nakonec nejvíc pobavilo Homerovo zjištění, že si jeho děti zaslouží vidět, jak dostává dárek zdarma. ()

Reklama

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Homer možno patrí medzi tzv. radového diváka, ale nezdá sa, že jeho nápady do scenárov by do kín prilákali radových divákov. Holt, s Melom sú už proste starí dinosaury násilia a doba si vyžaduje iný prístup, a nie remake Pána Smitha s krvavým masakrom v rámci finále. Najviac ale asi pobavil Robert Downey jr., ktorý zrovna nakrúcal prestrelku s políciou. Respektíve netočil... No a pokiaľ chcete vidieť nahý zadok Mela Gibsona, inde ho už neuvidíte. Homerov áno. ()

Galerie (1)

Zajímavosti (7)

  • Než začne Mel ve filmu střílet, tak si přejede rukama po obličeji. Odkazuje tím na film Smrtonosná zbraň (1987). (Duoscop)

Reklama

Reklama