Bartovo napravení (S11E02) (epizoda)

Brother's Little Helper

Animovaný / Komedie

USA, 1999, 22 min

Mark Kirkland

George Meyer

100%(22.4.2018)

10/10(23.12.2016)

"Už nikdy nebudu svému dítěti dávat nebezpečné léky. Od téhle chvíle jen čerstvý vzduch, spoustu lásky a stará dobrá sedativa." Zlobí Vaše dítě? Tak mu dejte Fokusol nebo ho donuťte pravidelně cvičit. Jasně, že vyhrazuje chemie, protože takových naivků jako jsem já, kteří s dětmi cvičí, je už hrozně málo. Nicméně tentokrát mě nejvíc pobavil prostorový model propadu inteligence, Ned Flanders jako hořící motorkář Vzteklej pes a samozřejmě homerunoví padouši, od kterých by člověk podraz nečekal. Jdu si půjčit tank a sestřelím pár satelitů. Samozřejmě těch, na kterých neběží noční erotický kanál.(11.10.2017)

• snebka

• Hodnocení IMDB 7,5 • V USA 3. Října 1999 • 80/100(25.4.2017)

Druhá epizóda z jedenástej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá "Brother's Little Helper" (Bartove napravenie). Kvôli dlhodobo pretrvávajúcim problémom v škole je Bart Simpson poslaný na vyšetrenie ku psychológovi. Ten mu naordinuje liek, ktorý má normalizovať jeho správanie. Čiastočne to zafunguje. Lenže po čase sa začnú u Barta objavovať znepokojujúce vedľajšie účinky. Začne mať silnú paranoju. *****(12.2.2019)

• - Ve scéně, kdy Homer a Marge sedí v kině, v jednom momentu za nimi sedí Kapitán, učitel hudby a Haďák, nicméně hned v dalším momentu jsou vidět pouze vlasy, které patří Abu Simpsonovi. (PAULOO)