Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Kvůli nedostatku financí jsou radní nuceni uzavřít základní školu ve Springfieldu. Rodiče jsou zděšeni a začínají shánět peníze, kde se dá. A když neuspějí ani u pana Burnse, obrátí se na soukromou společnost s „neprůhledným financováním", která pomoc přislíbí pod podmínkou, že do školy dosadí své učitele... (Česká televize)

Recenze (8)

LachtanShows 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dohánění vánočních dílů Simpsonových pokračuje i letos a zjišťuju, že jsem ze spousty z nich viděl jen úryvky, nikoli celý kontext. Homerovo vykrádání dárků highlightem epizody. ()

Reklama

HydraCZ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

„Kvůli nedostatku financí se naše základní škola uzavírá, navěky.“ „Hurááá!" „Teď se radujete, ale jednoho dne-“ „Hurááá!“ „Tak si zůstaňte hloupí.“ „Hurááá!“ ()

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Škola má zase finančné problémy, ako keby ich niekedy nemala, a tak Skinner musí zháňať peniaze, kde sa dá. Deti predsa nemôžu zostať navždy hlúpe, aj keby chceli. Varianty sú dve, pričom Burns evidentne v deťoch Springfieldu budúcnosť ľudstva nevidí a tak sa zapojí do hry istá spoločnosť. Okrem toho sú Vianoce, čo si ale možno okrem zopár záberov na vianočný stromček a samotný záver ani neuvedomíte. Celý diel si pre seba kradne istý Gary Coleman, hláškuje pomaly ako Homer, snáď sa v seriáli ešte niekedy objaví. ()

Galerie (2)

Zajímavosti (11)

  • Když Bart doma překopává knížky, tak se Maggie mění odstín dupaček. (Duoscop)
  • Při úvodní scéně, kdy Bart píše na tabuli, je v českém dabingu řečeno: „Už nikdy nebudu prodávat svoje játra na internetu.“ Bart ale v originálním znění píše slovo „kidney“, což jsou ledviny. (Guilemot)
  • Když je Líza po škole a píše za trest na tabuli, tak po příchodu Barta nedopíše větu. V dalším záběru je ale na tabuli připsané další slovo. (Duoscop)

Reklama

Reklama