Ned Flanders si při svém truchlení vzpomene, že posledním přáním Maude bylo postavit zábavní park. A nebyli by to Simpsonovi, kdyby Nedovi jeho plány nepomohli uskutečnit. A tak se jednoho dne ve Springfieldu otevírá Svatopark, kam si lidé chodí pro duševní vzpruhu... (Česká televize)

MM_Ramone

Devätnásta epizóda z dvanástej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" sa volá "Hor sa do Svätoparku!" (I´m Goin´to Praseland). Ned Flanders po tragickej smrti svojej manželky Maude začne prevádzakovať na jej pamiatku kresťanský zábavný park Praiseland. Pri jeho návšteve majú ľudia zvláštne mystické zážitky. Zdá sa, že tam pôsobí božská sila. Lenže neskôr sa ukáže, že to boli len halucinácie spôsobné unikajúcim plynom. Nedov Praiseland skrachuje. ***** ()

Anderton

V Springfielde sa dejú zázraky... ale v Springfielde sa zázraky predsa nikdy nedejú, všetko má vždy racionálne vysvetlenie. Nebudem prezrádzať ako to dopadne teraz, ale všetko vyzerá tak, že Maude dáva z druhého sveta znamenia. Najviac pobavia halucinácie Disca Stu a Komiksáka, dozvieme sa napríklad, že čo je pre Stua nebo, je pre Franka Sinatru peklo. Homer je opäť Nedovi nápomocný a pokúsi sa ho zbaviť závislosti na Maude. Jeho metódy sú ako vždy veľmi neortodoxné. ()

NiaWolf

,,Páááni, tři páry bot. Někdo tu byl fetišista." • ,,Není tu žádná palička" ,,Satana můžeš přemoci svou vírou!" Dírou? Nejste nějakej vadnej?" ,,Ne, tak jsem to nemyslel..." ,,Tak a mám toho dost." • ,,A co takhle masku Maude? Já jsem Maude, bůh je super!" ,,Tati, můžu počkat v autě?" ,,Počkáme tam oba." ()