Vzhůru do Svatoparku! (S12E19) (epizoda)

I'm Goin' to Praiseland

Animovaný / Komedie

USA, 2001, 22 min

Chuck Sheetz

Julie Thacker

Alf Clausen
  • snebka

• Hodnocení IMDB 7,3 • V USA 6. Května 2001 • 83/100(7.6.2017)

100%(22.4.2018)

"A kde mám ten Svatopark postavit?" "Mohl by jste jej postavit na místě, kde byla Pohádková vesnička. Zavřeli to, když tam jeden kluk přišel o hlavu." --- Zde se Ned Flanders fakticky vyznamenal. Scénky s vidinami nebe neměly sebemenší chybu... "Zdravotní analýza: Jasný náznak mozkové námrazy způsobené velkým množstvím zkonzumované zmrzliny. Sestro, podejte mi padesát kubíků horké čokolády!"(27.8.2018)

Devätnásta epizóda z dvanástej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" sa volá "Hor sa do Svätoparku!" (I´m Goin´to Praseland). Ned Flanders po tragickej smrti svojej manželky Maude začne prevádzakovať na jej pamiatku kresťanský zábavný park Praiseland. Pri jeho návšteve majú ľudia zvláštne mystické zážitky. Zdá sa, že tam pôsobí božská sila. Lenže neskôr sa ukáže, že to boli len halucinácie spôsobné unikajúcim plynom. Nedov Praiseland skrachuje. *****(19.3.2017)

,,Páááni, tři páry bot. Někdo tu byl fetišista." • ,,Není tu žádná palička" ,,Satana můžeš přemoci svou vírou!" Dírou? Nejste nějakej vadnej?" ,,Ne, tak jsem to nemyslel..." ,,Tak a mám toho dost." • ,,A co takhle masku Maude? Já jsem Maude, bůh je super!" ,,Tati, můžu počkat v autě?" ,,Počkáme tam oba."(31.1.2019)