Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ve třech epizodách čelí Homer smůle, a tentokrát vskutku osudové – on i jeho blízcí jsou prokleti vědmou; Simpsonovi se musí vypořádat s agresivním domem-počítačem; a Bart s Lízou navštěvují čarodějnickou školu... (Česká televize)

Recenze (14)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Úvod je možno slabší ako zvyšné dva príbehy, leprikon má ale najlepšiu chvíľku až v závere, v aute s Piercom Brosnanom. No a ten ako domáci počítať skutočne váľa, i keď ide o umelú inteligenciu, stále má povestný anglický šarm. Ak tipujete, že dostane zálusk na Marge, nemýlite sa. Ako skoční, to ale rozhodne neuhádnete a závidieť mu nebudete. No a paródia na Harryho Pottera prináša najlepší moment, kedy Smithers ako had začne hltať Burnsa ako čarodejníka číslo 1. Neuveriteľná scéna... ()

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Tak nakonec všechno dobře dopadlo." "Vždyť umřel Bart!" "Jo, jenže moje lítost mu život nenavrátí." "Podle cikánky vrátí." "Ta mi nemá co poroučet!" --- Je škoda, že po vážné nehodě nemohl už dále Homera dabovat Vlastimil Bedrna. Nechť je mu zem lehká. Ale i přes to, že už mezi námi není, svojí nesmrtelnost si získal svým úžasným, bezchybným a legendárním dabingem Homera, který nám zůstane v srdcích. Vlastimil Zavřel také není špatný. Oba dva jsou skvělí... "Jak víte, co rádi jíme?" "Analyzoval jsem vaše, ehm... exkrementy." "Jů!" ()

Reklama

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"The Simpsons" sú na prvom mieste v rebríčku mojich obľúbených televíznych seriálov. Americká animovaná rodinka zo Springfieldu ma dokáže vždy veľmi dobre pobaviť. Obzvášť rád mám špeciálne horrorové epizódy - "Treehouse of Horror". Prvý krát sa tento špecifický diel objavil v druhej sérii. Odvtedy sa to stalo pravidelnou tradíciou. Je vždy zložený z troch krátkych príbehov. Horrorová epizóda z trinástej série obsahuje tituly: "Hex and the City", "House of Whacks", "Wiz Kinds". ***** ()

Galerie (1)

Zajímavosti (11)

  • Když Bart bodne Burnse hůlkou, tak ten se zakrvácenou nohou spadne na zem. V dalším záběru už ale na šatech krev nemá. (Duoscop)

Reklama

Reklama