Speciální čarodějnický díl (S14E01) (epizoda)

 • USA

  Treehouse of Horror XIII

Animovaný / Komedie

USA, 2002, 22 min

Režie:

David Silverman

Hudba:

Alf Clausen
 • Ironfood
  ****

  První příběh mi přišel nejlepší, pak se to postupně trochu zhoršovalo. V průměru za 4*.(5.9.2018)

 • Akumulátor
  ****

  Bouchačka ze mě dělala chlapa. Teď už mám jenom obří přirození.(1.2.2018)

 • MM_Ramone
  *****

  "The Simpsons" sú na prvom mieste v rebríčku mojich obľúbených televíznych seriálov. Americká animovaná rodinka zo Springfieldu ma dokáže vždy veľmi dobre pobaviť. Obzvášť rád mám špeciálne horrorové epizódy - "Treehouse of Horror". Prvý krát sa tento špecifický diel objavil v druhej sérii. Odvtedy sa to stalo pravidelnou tradíciou. Je vždy zložený z troch krátkych príbehov. Horrorová epizóda zo štrnástej série obsahuje tituly: "Send in the Clones", "The Fright to Creep and Scare Harms", The Island of Dr. Hibbert". *****(7.1.2017)

 • Heisenberg_
  *****

  "Jste připraveni na hrůzostrašné historky z kterých vám polezou oči z důlků a zpění krev?" "No jasně!" --- Dnes již další kultovní epizodka plná absurdních momentů a hlášek ("Prvně okrademe a postřílíme bohatý a peníze rozdáme chudým, pak okrademe chudý a postřílíme peníze!") ... "Jaké to je být mrožem tati?" "Báječný, takhle štíhlej jsem nebyl ani na škole."(12.11.2017)

 • Circumscriptor
  *****

  Tituly a réžia: "Send in the Clones", "The Fright to Creep and Scare Harms", "The Island of Dr. Hibbert" - David Silverman.(18.6.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace