Marge se domnívá, že už není pro Homera tak přitažlivá jako dřív, a hledá pomoc na klinice plastické chirurgie. Jenže dojde k omylu: místo aby jí ubrali nechtěné tukové polštářky, přidají Marge jinde... A život s dokonalými tvary není ani zdaleka tak růžový, jak si řada žen a dívek myslí. (Česká televize)

NiaWolf

,,Svatá sílo gravitační, Batmane! Krev se mi valí do hlavy!" ,,Správně ty můj janku." • ,,...a přivedu manžela, a ten si vezme do prádla Vás, doktůrku." ,,Už se těším, ten bude určitě "zuřit"..." ()

Anderton

Ako sa dalo čakať, dejová línia s Margeinou plastickou operáciou je podstatne lepšia než dejová línia s ďalším Krustyho zostupom na dno kariéry. Nakoniec sa ale obe dejové línie prepoja v pomerne odvážnom závere, len škoda, že tvorcovia nenabrali odvahu prejsť kamerou na druhú stranu a zaostriť. Na začiatku tu ale máme značne nekorektné scénky s bývalými americkými prezidentmi a geniálnu scénu s vojakmi z Iwo Jima. Opäť sa bude vztyčovať zástava, ale tentokrát to nedopadne príliš dobre. ()

• Když Marge připomene Manjule, že ji Apu podváděl, tak tím odkazuje na epizodu Záletník Apu (2002). (Duoscop)