Ani Springfieldu se nevyhne soutěž o mladou pěveckou hvězdu. Téměř všechny děti ze Springfieldu se přihlásily. Velkou šanci však nakonec má Liza se svým manažerem Homerem... (Česká televize)

Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Kto sa stane novou springfieldskou detskou superstar? Líza či nová Whitney Houston? Alebo niekto tretí? Počkajte si až do záveru, ale rátajte s tým, že v tom bude mať prsty Homer. Najlepšie hlášky má tentokrát Krusty, čo je dané zrejme tým, že ide o showbiznis a bez neho by tento program v tomto meste nevznikol. Otázkou zostáva, či sa nezabudlo na tie deti pod podlahou aj po skončení súťaže. Ak pôjdete okolo, pustite ich von. ()

snebka

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

• Hodnocení IMDB 6,7 • V USA 8. Května 2005 • Homer: Nejsem pan Simpson. To je minulost. Jsem generál King a sem kapitánem týhle rakety ke hvězdám. Bart: Tak co jsi generál nebo kapitán? Homer: Ani jedno, obojí.! • Výborný díl nabitý skvělými hláškami • 85/100 ()

bart_

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"Dokázalas to Lízo!" "Ne tati, my jsem to dokázali!" "Ano, má pravdu, moje dílo." --- Aneb o tom, jak je show Superstar totálně stupidní... "Až se dostanu na vrchol, konečně z týhle díry vypadnu." "Ale vždyť jsi právě o Springfieldu napsal píseň." "Jo, ale prvně to mělo být o Shelbyvillu, pak jsem to změnil na Springfield." --- "Jsem generál téhle lodi ke hvězdám!" "Tak co jsi, generál nebo kapitán?" "Ani jedno-obojí." ()

• Postavu Clarissy Wellington nadabovala skutečná účastnice soutěže American Idol (od r. 2002), která vyhrála třetí sérii. (peeteno78)