Marge touží najít kamarádku – proto se obrátí na celonárodní společenskou organizaci pro ženy jistého věku s dost neobvyklým názvem Veselá červená rajčátka. Ovšem asi to nebude jen tak ledajaký spolek! Líza se potřebuje naučit italsky a dostane učitele, kterého opravdu nečekala... (Česká televize)

Anderton

Lízu zaujal Milhouse so svojou taliančinou, tak v tejto epizóde sa ocitáme na poli čistokrvného sci-fi, to sa mi nejako nezdá. Marge si konečne nájde kamarátky, ale nejde o tak nezištné priateľstvo ako sa na prvý pohľad zdá. Najviac pobaví Očko a jeho nekonečné pokusy o sebevraždu. Ale aspoň sa dozvieme, prečo mu to stále nevychádza. Ako bonus sa dozvieme, ako to je s Luigim a jeho taliančinou. ()

• Když se jde Marge projít, protože je smutná, hraje „Everybody Hurts“ od R.E.M.. (SONY_)
  • Když vyjde Líza z domu a uvidí Milhouse s Angelikou, tak nechá otevřené dveře. Později ale budou zavřené. (Duoscop)
  • V této epizodě se Líza snaží naučit italsky. Hned v následující epizodě Taliján Bob (2005) se Simpsonovi vydávají do Itálie. (peeteno78)