Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Homerovi se udělala na jeho posledních kalhotech díra, ovšem sehnat nové, stejné je velký problém. Nikde je totiž už nevyrábějí, protože je lidé už nechtějí. A tak se Homer rozhodne, že výrobku udělá reklamu – tzv. svéhlavou reklamu, která zvyšuje povědomí o značce bez použití tradičních médií. (Česká televize)

Recenze (5)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Začína to novým telocvikárom a pokračuje modrými nohavicami a Willieho zázračnou premenou v gentlemana. No a ak by sa tam nespievalo, asi by väčšina divákov bolo spokojnejších. My máme výhodu v tom, že sme aspoň zistili, o koľko je "český" Willie lepší než ten originálny. Iste, je to aj otázka zvyku, ale máme tu priamu konfrontáciu originálneho spevu a dabingu, tak na tomto zistení niečo bude... ()

Reklama

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

WILLY: "Please accept this in return. It's my most prized possession. It's a sculpture made of children's lost retainers." MARGE: "Ooh... It's lovely! I like this part in here. The way it, um, goes." ()

Galerie (1)

Zajímavosti (2)

  • Původní název epizody je inspirován muzikálem a filmem My Fair Lady (1964), které vznikly podle divadelní hry George Bernarda Shawa „Pygmalion“. Na tuto divadelní hru odkazuje český název epizody. (peeteno78)

Reklama

Reklama