Zlatá devadesátá (S19E11) (epizoda)

That '90s Show

Animovaný / Komedie

USA, 2008, 21 min

Mark Kirkland

100%(23.4.2018)

Sadgasm má pevné místo mezi mými nejoblíbenějšími hudebními skupinami, hlavně jejich písnička Margerine je naprosto skvělá (a minimálně o třídu lepší než původní verze s názvem Glycerine od kapely Bush)(31.1.2017)

Lahůdka 19.serie. Marge koketuje s profesorem Augustem (jak ten svět pokročil, dnešní parodie liberálního universitního profesora by mohla být neskonale ostřejší) a do toho Homerova kapela Sadgasm pere odkazy na seattlovský grunge, rocková mainstream 90 let (Shave Me - viz Rape me, Politically Incorrect viz Frances Farmer Will Have Her Revenge On Seattle, obojí Nirvana, Margerine viz Glycerine od Bush). Super.(22.11.2017)

• snebka

• Hodnocení IMDB 6,2 • V USA 27. ledna 2008 • Hodnocení na **** jen proto, že se mi líbí grunge muzika a celkové zasazení do 90. let. Na druhou stranu to, ale úplně mění časovou osu Simpsonů a určitě ne pozitivním způsobem. • 71/100(16.4.2018)