Je den sv. Patrika a celé město slaví. Bohužel se Homer nešťastnou náhodou stane součástí rvačky a zavřou ho do vězení. Kauci za něj zaplatí muž, kterému hlas propůjčil Robert Forster. Následně se společně s Flandersem stane lovcem lidí. V druhé dějové lince si Marge najde práci v erotickém pekařství. (Česká televize)

Anderton

Homer a Ned dokážu byť skvelí parťáci, ale vzhľadom na ich, eufemisticky povedané, rozdielne povahy, im to nikdy nemôže dlho vydržať. Fanúšikovia buddy kriminálok by mali spozornieť, toto nie je ani tak paródia, ako vtipná pocta tomuto populárnemu subžánru. A že je s touto dvojkou poriadna zábava. Marge ide zase do poriadne šteklivého biznisu, aspoň teda z jej uhlu pohľadu sa tak pečenie erotických cukroviniek môže zdať. Tu zase víťazí scéna zo Skinnerovho domu. ()

LachtanShows

Nenápadná parodie na spoustu amerických kriminálek o dvou nesourodě sourodých parťácích. A když se snažím na takové filmy v poslední době soustředit, tak mě epizoda opravdu potěšila. ()

• Aby Líza zastavila nepokoje mezi Severním Irskem a Irskou republikou, zpívá píseň „Too Ra Loo Ra Loo Ra“. (Arigato)
  • Postava Mulka je parodií na komiksového superhrdinu Hulka. (peeteno78)