Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bart ukradne mobil Denisi Learymu (americký herec, scénárista, režisér) a používá ho k žertovným telefonátům, ve kterých se za něj vydává. Po telefonu taky pro Denise přijme roli v adaptaci japonské knihy Všichni prdí. Marge však přijde na to, co Bart dělá, a okamžitě to Denisovi oznámí. Leary navrhne Marge, aby do telefonu umístila GPS, ale to Bart zjistí, a když ho pak pomocí GPS honí, dostane se až na Machu Picchu. (Česká televize)

(více)

Recenze (4)

waits 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Skinner: Out of gas? But how? I put a dollar in this morning and we've only driven 90 cents! Skinner s mother:You had to drive with the windows down, didn't you, Rockefeller?" A s Dennisem Learem je fakt legrace (Viz třeba kniha Rakovinu nevyléčíš) ()

Reklama

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Každý tu má svoj moment. Skinner, jeho mama, Bart, Denis Leary, Brian Grazer, Homer, Marge... a na koniec všetkých tromfne Maggie. Navštívime Macu Picchu, bary v Austrálii alebo Švédsku. Tam sa napríklad dozvieme, že Bart miestnemu barmanovi ukázal, pekne po bergmanovsky, nezmyselnosť jeho bytia. Možno jedna z tých posledných skutočne legendárnych epizód vôbec... ()

Galerie (1)

Zajímavosti (8)

  • Jeden z vyděšených Inků křičí a utíká podobným způsobem jako doktor Zoidberg v seriálu Futurama (od r. 1999). (Tylight)

Reklama

Reklama