V dalším speciálním čarodějnickém díle jako vždy zemře mnoho hlavních postav a řada vedlejších bude zmrzačena. Zábava pro celou rodinu! (TV Prima)

Anderton

V prvom príbehu sa dočkáme Jumanji po simpsonovsky, čo znamená množstvo skvelých vizuálnych fórov. Druhá epizódka je trochu divnejšia, môžeme ju považovať za žltú verziu Úplného bezvetria, čiže nie Master and Commander, ako by sa podľa názvu mohlo zdať. Dej je okorenený skvelou pointou, kedy Maggie ukáže svoju pravú tvár. No a do tretice to najlepšie, Stmievanie v Springfielde. Myslíte ale, že proti Homerovi má nejaká rodina upírov šancu? ()

MM_Ramone

"The Simpsons" sú na prvom mieste v rebríčku mojich obľúbených televíznych seriálov. Americká animovaná rodinka zo Springfieldu ma dokáže vždy veľmi dobre pobaviť. Obzvášť rád mám špeciálne horrorové epizódy - "Treehouse of Horror". Prvý krát sa tento špecifický diel objavil v druhej sérii. Odvtedy sa to stalo pravidelnou tradíciou. Je vždy zložený z troch krátkych príbehov. Horrorová epizóda z dvadsiatej druhej série obsahuje tituly: "War and Pieces", "Master and Cadaver", "Tweenlight". ***** ()

• Během večeře je servírován Ned. Jeho tělo ale v jednom záběru na stole chybí. (Duoscop)