Homer nalezne zalíbení ve třicet let starém sitcomu o rodinné pohodě. Výchovná moudra, která slyší z televize, se rozhodne aplikovat na Barta. Potomek by však spíše uvítal terénní motorku. Shodnou se otec a syn? Nebo bude Bart kvůli vysněnému stroji nucen zradit rodnou Ameriku? (TV Prima)

MM_Ramone

Dvanásta epizóda z dvadsiatej druhej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá "Homer the Father" (Dobrý otec Homer). Bart Simpson túži po malej terénnej motorke. Homer mu ju však odmietne kúpiť. Preto sa Bart rozhodne, že získa prísne tajné informácie zo springfieldskej atómovej elektrárne, v ktorej pracuje jeho otec ako bezpečnostný technik. Tie následne poskytne čínskym agentom, ktorí mu za ne dajú vytúžený mini motocykel. Tým pádom sa z neho stane vlastizradca. Pocíti výčitky svedomia a začne tento svoj nekalý zločin ľutovať. **** ()

Anderton

Desať rokov dozadu by išlo o čistú štvorku, v sérii číslo 22 ale už trochu nadhodnocujem. Tie skvelé epizódy tohto seriálu radím medzi tie so super zápletkou a perfektnými fórmi a medzi epizódy s trochu nedopečenou zápletkou, ale perfektnými fórmi. Toto je ten druhý prípad. Je to ale oveľa lepšie, ak by išlo o epizódu s rozpačitou zápletkou a sem tam dobrým fórom, ktorých je už v tejto fáze seriálu celkom dosť. ()

Loki_Six

"America's enemies would give anything for your nuclear knowledge. And America has so many enemies: Iran, Iraq, China, Mordor, the hoochies that laid low Tiger Woods, undesirable immigrants, by which I mean everyone that came after me, including my children." ()