Po nepříjemném incidentu v letadle se z Homera vyklube nový symbol americké střední třídy. Získává vlastní show v televizi a celý národ čeká, koho vybere jako příštího prezidenta... (TV Prima)

Anderton

Tvorcovia opäť zamierili do vôd americkej politiky, čo samozrejme európske publikum ať tak baviť nemôže. Ale je jasné, že tam je to neustála komédia s dvoma zúfalými komikmi, republikánmi a demokratmi. Homer dostane v telke vlastnú show, nájde republikánskeho kandidáta na prezidenta s mozgovou kapacitou, ktorú by sme mohli prirovnať... no skrátka je to republikánsky kandidát. Schytá to aj druhá strana, chudák Ned je nazvaný ľavičiarom, čo určite učí na kalifornskej univerzite. Najlepší fór je ale  apolitický, pred Homerom sa u Apua schovávajú aj párky do hot-dogov. ()

KoRner

Časť, v ktorej si tvorcovia Simpsonovcov cez Homera vylievajú srdce na všetko, čo ich trápi na súčasnej Amerike. Pre ostatných nekonečná nuda, bez nejakého vtipného momentu. ()

Rayen1

Nebejt Teda Nugenta, kterej je přesně takovej magor (hudba dobrá, osobnost velký špatný) a pár hlášek (Ničeho nelituju, jen tohodle!), ukoušu se nudou. Tyhle rádoby politický díly mě fakt neberou. Zaprvé, politiku v USA nesleduju a nevyznám se v ní, zadruhé, i kdybych se v ní orientoval, po skoro deseti letech je už situace jiná a díl není aktuální.. Takže asi tak.. ()

RigorMortis odpad!

Do tej doby pre mňa osobne najnezáživnejší diel v histórii Simpsonovcov. Nudná rádobyintelektuálna znôška žvástov s preafektovaným Homerom v hlavnej úlohe. Nesledujem našu domácu politiku, americká ma nezaujíma už vôbec, takže ako Neameričana ma celý diel neskutočne nudil.  Okrem toho, za tých 12 rokov od odvysielania dielu (čo sa mi ani nechce veriť) sa situácia v politike USA zmenila, hoci netvrdím, že k lepšiemu. ()

muti

Keď sa bežný Američan nedostane k svojej omáčke, tak ide bojovať za svoje práva až na najvyššie miesta. A keď bude treba, tak cestou zruší aj priamu voľbu senátorov. Ale founding fathers sa tomuto hlúpemu zneužívaniu ústavných práv nebudú len tak prizerať. ()