Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Milhouse chce vyhrát výroční běžecký závod. Nelson a jeho parta mu v tom však chtějí zabránit. A Bart se musí rozhodnout, jestli mu pomůže, nebo uteče... (TV Prima)

Recenze (4)

Anderton 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Bežecké preteky na záver školského roku, to tu ešte nebolo. Milhouse už raz bol frajer, tentokrát k tomu ešte pridáva kocky na bruchu. Najlepšie sú asi úvodné momenty tesne pred pretekmi, Skinner so zbraňou alebo dosiaľ nevidené deti jediného springfieldskeho rednecka. No a potom to príde, kamarátstvo Barta a Milhousea je opäť ohrozené. Našťastie vieme, že je to vždy iba do konca epizódy. Homer zase vymýšľa s ohňostrojom a je dobre, že sa obe dejové línie na konci prepoja. ()

Reklama

Galerie (6)

Zajímavosti (3)

  • Když Líza řekne „A vždy když je více odpovědí, Bart vybral možnost B“, odkazuje tím na epizodu Před zničením otestujte (2013), ve kterém Líza Bartovi poradí, aby během testu vždy, když nebude vědět, vybral možnost "B". (Matej.Krajci)
  • Když děda Simpson vypráví Bartovi, jak přežil vylodění v Normandii, tak jsou na pláži vidět protitankové překážky. Jde o československý vynález, známý pod názvem "rozsocháč" (neboli „český ježek“), který se objevuje v řadě válečných filmech a seriálech. (Matej.Krajci)

Reklama

Reklama