Lisa si najde novou kamarádku, panovačnou Harper, jejíž rozvedený tatínek je velice bohatý. Pro Homera tím začíná kamarádství s výhodami... (TV Prima)

Anderton

Homer a jeho nové špeciálne kreslo, to je nápad za milión. Jeho to ale bude stáť iba 1100 dolárov, takže pohoda. Prinajhoršom mu ho budú chcieť len všetci zničiť. A možno vďaka svojej dcére a jej kvázi novej kamarátke navštívi spoločne s rodinkou karibský ostrov. Kanonáda skvelých fórov, jeden odkaz na diel s N´Sync a opäť do štúdia prišiel David Copperfield, aby nahovoril samého seba. A nebol by to Bart, aby nevymyslel nejakú "rošťárnu", tentokrát úplne na záver. ()

micle21

ten začátek je jak od Pixaru. Ten twist ze starýho dílu o přidání k armádě potěšil. A fakt divnej konec jenom aby se epizodní postava už nemusela objevit, ale kdo by se tomu po 27. řadách divil, že? :D ()

SNCIS

Hlášky: "Jsem Harper, zrovna jsme se přistěhovali, snažím se najít kamarády." - "Líza, bydlím tu od nepaměti, snažím se najít kamarády." / Otec Harper: "A když jsem smutný, kupuju hokejový tým. Nestojí skoro nic a jen dneska jsem vydělal 80 milionů." (Homer tříská hlavou o zeď, než omdlí.) Homer: "Vydělal jsem 80 milionů?" (Homer se probouzí.) Otec Harper: "Ne, ale zesměšnil jsi doktora říkal, že zemřeš." Doktor: "Pořád by mohl." / Marge: "Páni, celý týden, škoda že děti mají školu." Homer: "Marge, prosím, Líza o nic nepřijde a Bart by stejně nic nedohnal." / Otec Harper: "Řekni tvé holce, ať nechá moji dělat věci po svém, protentokrát. A pokaždé jindy." Homer: "Harper, vím, že bych to neměl říkat na tvém ostrově, ale jsi docela rozmazlená. Lízu si nezasloužíš. Nic nemiluju víc, než ji. Je mým sluncem, měsícem a těmi dalšími věcmi." - 90%. ()