Děda Simpson dostane naslouchátko a poprvé může dobře slyšet všechno, co si o něm ostatní špitají, ptačí zpěv, cvakání pletacích jehlic a veškerý další kravál. Ředitel Skinner mezitím zjistí, že jeho matka před ním ukrývala obrovské tajemství, které mu mohlo změnit život. Schovala jeho přijímací dopis z university Ohio State, a tak zkazila Skinnerovu nadějnou kariéru v promenádní kapele. (TV Prima)

Anderton

Bartove vylomeniny, ako had v Skinnerovej poštovej schránke a naspídovaný škrečok, Barney ako podnájomník u Skinnerovej matky, Willieho trainspottingové halucinácie, vyhrážajúce sa Pluto, a pritom hlavnou postavou tejto epizódy je dedo. Fórmi nadupaný dej od začiatku do konca, dokonca ani nevadí, že je riadne chaotický. A zabudol som ešte na záverečnú montáž s chudákom... ako sa to vlastne volá? ()

Ryuuhei

Zajímavý návrat ke konceptu více příběhů, ale nelíbí se mi, jak opět přepsali historii Skinnera. My, Simpsonovšní veteráni, dobře víme, jak to s ním doopravdy bylo. Celkově sledovatelné, místy opravdu vtipné, ale holt to není stále úplně ono. ()

Petr.Siman

Ne že by Simpsonovi už neměli jak dýchat , oni se snaží dýchat ale jde to už těžko po těch letech. Nebudu říkat že to je jako první série , je to slabší. Ale po těch letech to furt celkem baví a tenhle díl byl celkem dobrý i když díly s Ejbem nejsou mé oblíbené . Furt to dýchá a z nostalgie 4*. ()

ketie

Nemám ráda, když se v Simpsonovech přepisuje něčí minulost, tady konkrétně Skinnerova - ale jinak pro mě průměrná epizoda, ale poslední scéna odkazující na GOT byla trefná - za to všechno dávám tři hvězdy. ()