Návrat z ráje (S30E01) (epizoda)

 • USA

  Bart's Not Dead

Animovaný / Komedie

USA, 2018, 21 min

 • honajz2
  odpad!

  Uf... Tohle byl dříve můj nejoblíbenější seriál a dnes už to dávno neplatí, jelikož od 16.série začaly být díly čím dál tím trapnější a ve 29.sérii vše našlo svoje dno. 30.série je stejný průser. Upřímně, čeho jsem se v tomhle dílu dočkal? Megatrapných vtipů, absolutně nepovedené narážky na jeden nejmenovaný film (název je klíč k odpovědi, kdo chcete, hledejte) a připitomělého děje. Jo, a taky recyklace vtipů z několik let straých sérií (!!!). Mám dojem, že tohle všechno už je alarmujícím znakem, že by Simpsonovi měli co nejrychleji skončit, než překonají svoje dosavadní dno. A upřímně, nevěřil jsem, že tohle někdy řeknu, s nimi asi seknu taky. Protože se pořád jedná o něco, co mě provázelo životem, nechci to jen tak vzdát. Ale když zůstane tahle kvalita stejná, jako momentálně je do čarodějnického dílu, tak se Simpsny končím. Zbývají tři epizody. Tak uvidíme. Zatím odpad.(4.11.2018)

 • Tommassi3
  ****

  "Děkuji Akademii filmových umění a jiných pavěd za.." ;)(9.2.2019)

 • DavidHolub
  odpad!

  Velmi trapné(20.10.2018)

 • SimcaJB
  ***

  Nevím, co bude následovat za další epizody, ale Simpsonovi v poslední (prozatím ohlášené) sezóně čím dál slábnou, vtipů a narážek je tam stále málo, a tak jedinému, čemu jsem se se zasmál bylo krátké cameo slavných hereček, které dělaly konkurs na role Marge a Lizy pro připravovaný film dle Bartova vyprávění. Momentálně to je sotva průměrná epizoda: 60 % (4.10.2018)

 • HodnotitelCZ
  odpad!

  Když jsem se díval na profily sérií a dozvěděl jsem se o tom, že 30 série je propadák, tak jsem hned musel vidět proč to tak je. Neuvěřitelný na tom je, že je to pravda. Děj se dá sotva vydržet, nenese nic přínosného a to urážení společnosti DC je pro mě jakoby se mi vysr*ly holuby na hlavu.(10.11.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace