Návrat z ráje (S30E01) (epizoda)

Bart's Not Dead

Animovaný / Komedie

USA, 2018, 21 min

• honajz2

Uf... Tohle byl dříve můj nejoblíbenější seriál a dnes už to dávno neplatí, jelikož od 16.série začaly být díly čím dál tím trapnější a ve 29.sérii vše našlo svoje dno. 30.série je stejný průser. Upřímně, čeho jsem se v tomhle dílu dočkal? Megatrapných vtipů, absolutně nepovedené narážky na jeden nejmenovaný film (název je klíč k odpovědi, kdo chcete, hledejte) a připitomělého děje. Jo, a taky recyklace vtipů z několik let straých sérií (!!!). Mám dojem, že tohle všechno už je alarmujícím znakem, že by Simpsonovi měli co nejrychleji skončit, než překonají svoje dosavadní dno. A upřímně, nevěřil jsem, že tohle někdy řeknu, s nimi asi seknu taky. Protože se pořád jedná o něco, co mě provázelo životem, nechci to jen tak vzdát. Ale když zůstane tahle kvalita stejná, jako momentálně je do čarodějnického dílu, tak se Simpsny končím. Zbývají tři epizody. Tak uvidíme. Zatím odpad.(4.11.2018)

"Děkuji Akademii filmových umění a jiných pavěd za.." ;)(9.2.2019)

• DavidHolub

Velmi trapné(20.10.2018)

Nevím, co bude následovat za další epizody, ale Simpsonovi v poslední (prozatím ohlášené) sezóně čím dál slábnou, vtipů a narážek je tam stále málo, a tak jedinému, čemu jsem se se zasmál bylo krátké cameo slavných hereček, které dělaly konkurs na role Marge a Lizy pro připravovaný film dle Bartova vyprávění. Momentálně to je sotva průměrná epizoda: 60 % (4.10.2018)

• HodnotitelCZ

Když jsem se díval na profily sérií a dozvěděl jsem se o tom, že 30 série je propadák, tak jsem hned musel vidět proč to tak je. Neuvěřitelný na tom je, že je to pravda. Děj se dá sotva vydržet, nenese nic přínosného a to urážení společnosti DC je pro mě jakoby se mi vysr*ly holuby na hlavu.(10.11.2018)