Úžasné místo (S30E02) (epizoda)

Heartbreak Hotel

Animovaný / Komedie

USA, 2018, 22 min

Podle mě měla epizoda docela dobrý potenciál, který přišel vniveč. Kdyby Marge a Homer soutěžili a nevypadli hned, myslím že by to nemuselo být tak špatné. Mohla by to být docela sranda, kdyby bojovali až do finále a pak třeba jen náhodou nevyhráli. Místo toho z toho udělali nudu v hotelovém pokoji. Vlastně až do půlky epizody jsem si stále myslel že se to třeba ještě zvrtne a něco se bude dít, bohužel marně...(13.2.2019)

• HodnotitelCZ

Dost. Tady jsem skončil. Dál už s tím pokračovat nebudu. V půlce epizody mě popadl takový amok, že jsem to radši vypnul. Více jsem u Simpsonů snad ani otrávený nebyl než zde. Pokud ten seriál nějak uzavřou, tak se podívám pouze na poslední epizodu, ale myslím si, že žádný závěr nebude, protože na takových podobných epizodách brzo dojedou a skončí to podobně jako Ženatý se závazky (ti ten konec uzavřený neměli, ale pořád to nějak šlo dle mého názoru).(10.11.2018)

• Marty11

Už jsem si definitivně řekl, že tuhle sérii budu sledovat jen z toho důvodu, jaké dno Simpsonovi můžou najít. Po téhle epizodě jsem usoudil, že i Mariánský příkop je na tom docela dobře. Nudná epizoda bez jakéhokoliv vtipu a s trapným dějem. Tímhle už překonali moje dlouho nejvíc nenáviděné díly "Líza a Lady Gaga" a "Všichni zpívají a tančí". Bohužel, ohlásili i práci na 31. a 32. sérii, na tu jim už ale kašlu.(18.2.2019)

• AxelWers

Asi takto vyzerajú epizódy, keď sa už vyčerpajú všetky nápady. Nechcem toto hodnotiť.(11.2.2019)

• honajz2

Ty jo, druhá epizoda je ještě trapnější než první. je tu zajímavý námět na epizodu, ovšem celý ten námět je proveden naprosto nudně a neskutečně trapně. Ještě nikdy jsem se u Simpsnů tak nenudil. Zdá se, že se seriálem asi nadobro seknu, jelikož když minulou epizodu považuji za naprosté dno seriálu a tahle je horší... No, ještě dvě epizody dám, tak uvidíme. Zatím stále odpad ještě horší než předtím.(5.11.2018)