Všechny cesty vedou do nebe (S30E03) (epizoda)

My Way or the Highway to Heaven

Animovaný / Komedie

USA, 2018, 22 min

• honajz2

Rozhodně je to lepší než ty dvě předešlé epizody, které byly tím nejhorším, co Simpsonovi kdy nabízeli, ale ani tenhle díl není o moc lepší. Pořád je to trapné, pořád to je stupidní, pořád nedošlo k nějakému posunu nahoru. Navíc nechápu, co pořád mají tvůrci s posmrtným životem - poslední čtyři epizody, které jsem ze seriálu zatím viděl a hned tři se věnují posmrtnému životu, tak mi řekněte proč, to už jsou tvůrci tak bez nápadů nebo jim hromadně umřeli blízcí tak o tom dělají díly? Já fakt nevím, ale jestli ještě uvidím díl Simpsonů, kde zas bude tématem posmrtný život, tak se mi tak nějak potvrdí, že už nejsou nápady. No jo, ale jak dlouho to ještě bude trvat? Vždyť už to v sově nemá nic ze starých Simpsonů, které většina z nás má tak ráda. Tak jo, postavy zůstali, kromě Edny a Maud snad nějaká důležitější neumřela (obě v tomhle díle uvidíme, za poslední dobu taky celkem často, je tady dokonce i Modřenka, ty velryba, co Líze umřela... herdek, a nemohli by místo Simpsonů natočit čistě drama o smrti? To by snad i bylo lepší než to, co momentálně s tím seriálem dělají...), ale i tak se všechny změnili k tomu horšímu. No, ještě kouknu na Čarodějnický díl, jestli mě zklame i ten, tak nad tímhle seriálem definitivně lámu hůl. 1*(17.2.2019)

"Čus, Ježíši, kámo !! Cvičil jsi včera, co jsem tě učil ??" - "Snažil jsem se, ale uvízlo mi trsátko.." - "Uvízlo ti v kytaře ??" - "Kéž by !!" ;)(18.2.2019)