Aby měla úspěch s prodejem dóz na potraviny, předstírá Marge, že je transvestita... (TV Prima)

TroiMae

Simpsonovi ztratili dech už dávno. V roce 2018 vykrádat Amélii z Montmartru je poněkud dýchavičné. I všechny ty stereotypní vtipy s teplými kadeřníky jsou jak z devadesátek. A „transkama“ se taky nic nezachrání, respektive český překlad, který z „drag queen“ udělá transky a zřejmě to je důvod neschopnosti rozlišit trans(gender) člověka od travesty umělce. český překlad svou cisnormativitou tenhle díl úplně zabil. ()

Anderton

Z oboch dejových línií sa dalo vyťažiť viac, ale ako obvykle, samostatné fóry fungujú. Líza ako Amélia z Montmartru, to sa ponúkalo už dvadsať rokov, každopádne ide skôr len o taký doplnok k Marge, ktorá predáva dózy a to je v súčasnosti in, iba ak ste transvestita. S anjelskými krídlami jej to sluší, tvorcovia sa neboja byť nekorektní, keď po prezradení tajomstva jej fanúšikovia odídu so slovami "je to len žena". ()

honajz2 odpad!

Hrozně nudná epizoda bez špetky jakéhokoli vtipu... Mám dojem, že s těmi Simpsny už fakt skončím. Ale ještě uvidím, jaký bude příští díl. Tohle byl odpad, chvíli jsem přemýšlel i o 1*, ale pak mi došlo, že vlastně není za co, a Waylona to nezachrání. ()

LachtanShows

Až moc ujetý nápad přizpůsobit se dalšímu trendu/problému současné společnosti. Kde jsou ty časy, kde místo inspirace zhýralostí okolního světa stačila scénáristům prostá fantazie? ()

MRParis odpad!

Totální DEMENTNÍ SRAČKA už těm ŽLUTEJM ZMRDŮM asi dochází nápady tak musej vykradat jiný filmy jako je Amelie z Mortmartru a jiný filmy a pořád jse navážet do Francouzů.KONČÍM S VÁMA VY BANDO ŽLUTEJCH HOVEN!!!!! ()

Papo123 odpad!

Ako čo to kurva je? Z Marge je zrazu transka, buzna? Asi tu zinfarktujem, ale...no to je jedno. Proste totálne dno Groeningovej tvorby. Za mňa najhorší diel, aký kedy vznikol. Výsledok: ABSOLÚTNY ODPAD! ()