Když je Krusty obviněn z pokusu o vraždu Homera, nezbývá mu, než se ukrýt do cirkusu... (TV Prima)

mcvpn odpad!

Nepamätám si, že by som niekedy chcel vypnúť a naozaj aj vypol Simpsonovcov pred koncom dielu. Teraz si už pamätať budem. Tento seriál si zaslúži ranu z milosti. Urýchlene! ()

Anderton

Sem tam si pozrieť ďalšie osudy šaša Krustyho neuškodí. Ako inak, znova je všetko v jeho živote zlé a tentokrát za to môže najmä Homer. Ten sa stane rekapitulátorom televíznych programov, aby na konci prezrel a zistil, že televízne seriály sú... nechcem prezrádzať jednu z najdôležitejších poínt ako seriálu, tak reálneho sveta. Krusty si začne užívať v skutočnom cirkuse a náhoda chcela, že sa stal jeho hviezdou, čo tam potom, že išlo o 15 minút slávy, hlavne, že sa zaľúbil. ()

honajz2

Nebudu to tu pracně vypisovat, prostě nuda a šeď. Sice to je o chlup lepší, než minulý díl, ale i tak to bylo hodně, hodně slabé. Už zase začínám přemýšlet, že se Simpsony seknu, ale ještě uvidím, co příští epizoda. 1* ()

Rayen1

S Krustym je to pořád to samý dokola - otravná a arogantní postava absolutně o ničem. Musel jsem se nutit, abych to dokoukal, jedinej dobrej gag byl snad se jménama klaunů (úsměvnej, ne vtipnej). ()