Tančím, seč mi pupek dovolí (S30E13) (epizoda)

I'm Dancing as Fat as I Can

Animovaný / Komedie

USA, 2019, 22 min

• honajz2

Ne. Ne, ne a ne. Konec. Sbohem a šáteček. Ta epizoda vypadala tak nadějně, 88% tady bylo, tak jsem doufal v nějaký zázrak, že aspoň 3* bych dal, aspoň že by mi svitla naděje, že to pořád má nějaký smysl, ale ne. Čeho jsem se dočkal? Opět jedna trapná scénka za druhou a ty nejvtipnější byly ty, co nebyly trapné (maličko jsem se pousmál u Hello Krusty a Sola, jinak nic). Navíc se tu na začátku řešilo Stranger Things, tak jsem si říkal, že prima, na tohle by se dala udělat nějaká dobrá narážka, ale ono nic. Naprosto nevyužito. On by asi byl problém, kdyby si tvůrci Simpsonů rýpli do Netflixu, když pro ně Matt Groening dělá ten seriál, ale nechme to být. Tady se mi potvrdilo, že už nemá smysl se novými díly Simpsonů zabývat, protože mě to už jenom otravuje a nudí. Jsou lepšími seriály, se kterými budu trávit čas radši. Tady, tady už to nemá smysl. A je mi to líto, protože tohle je jeden ze seriálu, co mě provází už od dětství. Možná to mělo v pravý čas skončit, jako Futurama. Ale jak vidím, lidi to pořád baví, fanoušky to pořád má, to je jenom dobře, ale mě to dneska momentálně ztratilo. 1*(29.4.2019)

Skvělá humorná epizoda, zatím nejlepší (jediná dobrá?) ze série.(11.5.2019)

Podarená epizóda. Homer stále vie pobaviť :)(29.4.2019)