Bart se stal přeborníkem ve hraní videoher a Homer jeho koučem. Jde jim to tak dobře, že společně s celou rodinou zamíří na turnaj do jihokorejského Soulu... (TV Prima)

Anderton

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Epizóda venovaná predovšetkým milovníkom interaktívnych počítačových hier. Ich stelesnením je aj jedna dôležitá 19-ročná postava, ktorá sa však už na tento "biznis" cíti byť stará. A na umývanie rúk po odchode z WC zase mladá. Je tu samozrejme viacero vydarených fórov, len keď už sme sa pred koncom dostali do Južnej Kórei, tak sa toho malo viac využiť. Kórejci, na rozdiel od obyvateľov iných krajín, totiž obišli bez ujmy na zdraví. ()

LachtanShows

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Doslova mě ty nejnovější epizody žlutého fenoménu začínají štvát. LOLko a jemu obdobné hry jsem nikdy nemusel a ony se musejí stát základem pro natahování stále více a více upadajícího seriálu. Ani ta vymazlená animace už nepřebíjí postarší legendární díly. ()

Bsoul

Po dlouhé řadě únavných dílu konečně jeden, který byl alespoň první půlku zajímavý bohužel pak se to zvrhne v klasiku kdy Líza neunese úspěch svého bratra čímž zapříčiní (tentokrát tedy nevědomky ale i tak) jeho neúspěch za což ale sama nenese žádné následky. Prostě další z řady dílů "proč nemít rád Lízu". ()

Loki_Six

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"It's over for me. I just lost my gaming edge. Right there, just now. Been in the zone for years, and now I'm not. Time in a bottle, man, time in a bottle... Just yesterday, I turned 19. Made it longer than most in this crazy biz. Anyway, I'm gonna go work for my uncle. He owns a tile store. It'll be a good life. Good enough." ()

• Když Homer odkládá sluchátka Detonátorovi na stůl, položí je před počítač. V další scéně už ale sluchátka na stole nejsou. (Sayko)