Bart vs. Itchy & Scratchy (S30E18) (epizoda)

 • USA

  Bart vs. Itchy & Scratchy

Animovaný / Komedie

USA, 2019, 22 min

Scénář:

Megan Amram
(další profese)
 • waits
  odpad!

  Dvacet sezon jsem se výborně bavil, devět sezon sledoval seriál s upadajícím zájmem, až nakonec došlo ke střetu mezi překotným vývojem ve světě a mám (zdravým, nemocným?) rozumem. Ještě před lety si na tohle téma dělali Groening legraci (Jak voní číslo sedmi?), dnes sleduji karikaturu chlapečků, nepřejících si genderová nařízení a malé teroristky, které jsou podle nesnesitelné Lizy cool.(17.10.2019)

 • OLDA8
  odpad!

  BOŽE taková čačovina, Greningu tobě už žloutne mozek? Do všeho cpát, že ženy jsou lepší? Všude cítíte pach hnilobné kampaně ME TOO. Čím dál blbější díly. Ještě se mi nestalo, abych si pustil nějakou novou řadu vícekrát. Mám raději starší díly.(4.6.2019)

 • kritkMd
  odpad!

  sračkoidní mozek dětem vymývající strong-female character hovno(14.7.2019)

 • ketie
  **

  Já vlastně u těch nových dílů už ani nepoznám, jestli si ze současných problémů dělaj tvůrci opravdu srandu nebo konkrétně tady tu genderovou problematiku vážně reálně propagují??? Jestli je to možnost A, tak s tvůrci souhlasím - dnešní svět se pomalu žene do záhuby s tím, že stále všichni všude cpou ženy, tam, kde dřív byli muži, aby měly pocit, že jsou si s muži rovny...a to píšu jako ta ženského pohlaví (jestli se dnes, kdy se začíná prosazovat dokonce tzv. neutrální pohlaví, mohu tak ještě nazývat...).(29.10.2019)

 • Frantisek.Fu
  ****

  70%(10.6.2019)