Po návštěvě Niagarských vodopádů získá Líza omylem politický azyl v Kanadě. Marge se ale po dceři stýská a rozhodne se ji dostat zpátky domů... (TV Prima)

Anderton

Simpsonovci sú zase v Kanade a tak je ohrozená jej úžasná demokracia. Našťastie ale rýchlo vypadnú a ostáva tam iba Líza. No a čuduj sa svete, naspäť sa jej z "juniorky" nechce. Bohužiaľ sme už so Simpsonovcami boli v Kanade toľkokrát, že už tieto časti nedokážu prekvapiť. Občas sa zasmejeme, ale ako celok to skôr vyznie do stratena a my si môžeme byť istí, že sme sa do týchto končín nepozreli naposledy. 70% ()

HenryIvan

Aj napriek klesajúcej zábavnosti som nepatril medzi haterov, ktorý každú časť bezdôvodne kritizujú, no toto bola asi najhoršia časť, akú som kedy videl. Niečo podobné smiechu sa u mňa objavilo asi najviac 2x a aj to preháňam. Ani to sa však smiechom vlastne nazvať nedalo, skôr taký úškrn. V najlepšom treba prestať a tu sme už ďaleko za hranicou. ()

kritkMd odpad!

Na jednu stranu si dělají z Kanady prdel a z druhé strany ji uctívají jako božskou krajinu. Kdybych si měl vybrat jedno slovo na popsání nových sérií bylo by to: SRAČKA. Znovu se ukazuje že příběhy "o líze" stojí za nic. Úplně zbytečné ()